„Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta.“

Virtuálna prehliadka

Kontakt: tel. č.: 0903 408 397

Termín: 18. - 22. február 2019, v čase od 10.00  - 12.00 hod.  
Miesto: Mimoškolské pobočky knižnice

V rámci prázdninového programu knižnica ponúka zábavné dopoludnia, od pondelka do piatku, vždy v čase od 10.00 – 12.00 hodiny, kedy budú v mimoškolských pobočkách prebiehať tvorivé dielne, zábavné čítania, súťaže a k dispozícii budú stolové spoločenské hry.

Zmeny v rámci otváracích hodín - vo štvrtok budú otváracie hodiny pobočiek pre prázdninujúcich školákov rozšírené - otvorené budú od 8.00 - 16.00 hod.

Mimoškolské pobočky:
- LitPark, Kukučínova 2
- Nezábudka, Poľovnícka 5
- Humenská 9
- OC Merkur, B. Němcovej 27
- OD Mier, Nám. J. Mathého 1

Prázdninové Jarné potulky s knižnicou:
Aby sme čitateľov aj trochu motivovali k záujmu o ďalšie pobočky v meste, rozhodli sme sa otestovať horúcu novinku, Potulky s knižnicou.
O čo ide?
Päť prázdninových dní - päť mimoškolských pobočiek. Každý čitateľ, ktorý stihne počas prázdnin navštíviť všetky mimoškolské pobočky získa odmenu. Pre tento účel je vytvorený návštevnícky letáčik, ktorý informuje nielen o adrese a otváracích časoch pobočiek počas jarných prázdnin, ale má tiež priestor na odtlačok pečiatky, kam knihovníčky môžu potvrdiť návštevu. Letáčiky budú v prvý prázdninový deň, teda od pondelka 18. februára 2019, k dispozícii  v mimoškolských pobočkách knižnice. Kto sa po skončení prázdnin preukáže vyplneným letáčikom so všetkými piatimi pečiatkami, automaticky získava odmenu.
Tú si čitatelia môžu vyzdvihnúť v centrálnej pobočke, v LitParku na Kukučínovej ulici, najneskôr však do konca marca 2019.

Back to top