„Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta.“

Virtuálna prehliadka

Kontakt: tel. č.: 0903 408 397

Termín: od 24. januára 2022 
Miesto: Pobočky knižnice 

Súčasťou výpožičných pultov našich pobočiek sa stali priehľadné nádobky. Ony však nie sú také podstatné ako účel, na ktorý slúžia. Nádobky chceme naplniť pozitívnymi zážitkami našich čitateľov s cieľom poukázať na to, že aj obyčajné a možno úplne bežné veci môžu urobiť náš deň krajším. Stačí ak sa naučíme všímať si ich.  

O pekné zážitky sa môže s nami podeliť každý bez rozdielu veku a pri každej návšteve knižnice prostredníctvom vhodeného lístočka s odkazom. Pre zjednodušenie sme lístočky na odkazy predtlačili. Je na nich miesto vyhradené pre uvedenie mena a veku, aby sme neskôr vedeli o koho a o akú vekovú kategóriu sa jednalo. Informácie nie sú povinné, poslúžia len na to, aby bolo jasné, či šlo o dieťa alebo dospelého.

Celoknižničná výzva štartuje 24. januára 2022. Doma si ju však môžete spustiť kedykoľvek. Pridajte sa k nám alebo zbierajte milé zážitky hoci aj doma. A k lístočkom sa určite vráťte v dňoch, kedy sa vám niečo nepodarí, alebo vás zasiahne smútok. To je ten správny čas, otvoriť nádobku a pustiť sa do ich čítania. 

My to v knižnici určite takto urobíme.

 

Back to top