„Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta.“

Virtuálna prehliadka

Kontakt: tel. č.: 0903 408 397

Termín: 8. december 2020 
Miesto: ZŠ Belehradská 21 

Podarilo sa nám kompletne zrenovovať a interiérovo vynoviť pobočku v ZŠ Belehradská 21. Rozhodli sme sa pre radikálne úpravy, teda komplexné zmeny a práce bolo viac ako dosť. Začalo sa kompletným vypratávaním. Potrápil nás hlavne nábytok, veľké policové regály a ťažké stoly. Bez pomoci by sme to jednoducho nezvládli. Veľmi nám pomohlo vedenie školy a tiež brigádnici. Aktuálne je všetko dokončené a skompletizované, pobočka krásne vonia novotou. Otvorili sme ju práve dnes 8.12.2020 ako Mikulášky balíček, škoda, že bez detí....
Veľké poďakovanie za interiérové zmeny patrí Rade rodičov pri ZŠ Belehradská, ktorá nás podporila nielen finančne, ale aj dobrovoľníckou pomocou. Pobočka získala úplne nový vzhľad, hrá krásnymi farbami a deti určite potešia zaujímavé interiérové doplnky a iné milé novinky ako napríklad mäkučké sedenia, Vawa relaxačné pomôcky či pekná šachovnicovo vyskladaná podlahová krytina.

Knižný fond vo vynovenej pobočke sa nám podarilo doplniť o množstvo nových kníh a to vďaka projektu "More kníh - Oceán príbehov".
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Fotogaléria

Back to top